1
Aktualności

Co łączy policjanta ducha oraz młodą dziewczynę, która odkrywa w sobie zdolności parapsychiczne? To tematy dwóch nowych seriali, które niedawno zamówiła stacja The CW.

„Dead Inside” będzie opowiadać o policjantce, która podczas akcji traci w eksplozji partnera i zarazem starszego brata, a sama ledwo uchodzi z życiem. Po tym wydarzeniu odkrywa, że wciąż jest w kontakcie ze zmarłym, który ukazuje się jej jako duch. Rodzeństwo wspólnie rozwiązuje zagadki kryminalne, pomagając zarówno żywym, jak i martwym. Próbują również dociec, jakie nierozwiązane sprawy nie pozwalają odejść bratu policjantki.

Za scenariusz „Dead Inside” odpowiada Katie Lovejoy (brała udział w pracach nad jednym z odcinków „Draculi” stacji NBC), a producentem wykonawczym jest Bill Lawrence, który obecnie zajmuje się nadzorem serialu „Life Sentence” z Lucy Hale w roli głównej.

Tajna organizacja, zagadkowe morderstwo sprzed lat i niezwykła siła umysłu. Brzmi ciekawie? „School for Psychics” to adaptacja nadchodzącego cyklu książek K.C. Archer. Pierwszy tom będzie miał premierę w kwietniu przyszłego roku.

Akcja skupi się wokół młodej kobiety, która odkrywa, że posiada zdolności parapsychiczne. Bohaterka zostanie wcielona do tajnej organizacji i wysłana na specjalne szkolenie w celu opanowania nabytych umiejętności. Wszystko ma związek z tajemniczym morderstwem jej rodziców, które miało miejsce dwadzieścia lat wcześniej. 

Za scenariusz i produkcję będzie odpowiedzialny Paul Sciarotta (współtwórca „Jane the Virgin”) przy współpracy z Danem Jinksem oraz Jasonem Egenbergiem.

Źródło: variety.com, deadline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Kamil Wikiera
    Kamil Wikiera
    @KamilWikieraRrogue

    Oba zapowiadają się interesująco, chociaż już mogli by dać coś innego niż w kółko te supernaturale same, ale jeśli tego nie zepsują to mogą wyjść naprawdę przyjemne młodzieżówki.