Aktualności

Odrzucony przez stację Fox pomysł muzycznego serialu wraz z nakręconym pierwszym odcinkiem i obsadą zyskał właśnie nowe życie, dzięki platformie streamingowej Netflix. O czym opowie i kto w nim wystąpi?

10-odcinkowy „Mixtape” to serial muzyczny skupiający się na historiach miłosnych osób zamieszkujących we współczesnym Los Angeles. Odmienne grupy ludzi łączy muzyka, wypełniająca ich serca i umysły. Twórcą jest Joshua Safran („Smash”, „Quantico”).

Serial początkowo planowany był przez stację Fox, gdzie dostał zamówienie pilota, w reżyserii Jessego Peretza („Girls”, „GLOW”). Odcinek nie sprostał jednak oczekiwaniom i „Mixtape” nie doczekało się zamówienia na pełen sezon. Po rezygnacji Foxa rozpoczęto rozmowy z Netflixem, gdzie ostateczna decyzja o zamówieniu sezonu zapadła na kilka godzin przed wygaśnięciem umów aktorów.

Mixtape, Netflix, Jenna Dewan
Jenna Dewan na zdjęciu promującym serial „Witches of East End”

 

Większość obsady pojawiającej się w nagranym odcinku pilotażowym powróci, w tym: Jenna Dewan („Step Up”, „Witches of East End”), Callie Hernandez („Graves”), Jahmil French („Degrassi: The Next Generation”), Campbell Scott („House of Cards”), Madeline Stowe („Revenge”), Marianne Jean-Baptiste („Blindspot”), Megan Ferguson („Dream Corp LLC”) i Evan Whitten („Nicky, Ricky, Dicky & Dawn”). Zastąpiony zostanie Raúl Castillo („Atypical”, „Seven Seconds”), wcielający się w główną postać męską, w związku z innymi projektami oraz prawdopodobnie dziecięcy aktor, odgrywający jego syna.

Nie jest jeszcze znana data premiery.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.