Aktualności

Netflix rozwija się w szybkim tempie – co chwilę pojawiają się doniesienia o nowych projektach, które ma w planach. Media poinformowały o dwóch serialach, jakie być może niebawem zobaczymy na platformie. Co dla serialomaniaków szykuje Netflix?

„Away” będzie połączeniem epickiej historii miłosnej i ekscytującej opowieści o przetrwaniu w obliczu pierwszej ludzkiej misji na Marsa. Za produkcję będą odpowiadać Andrew Hinderaker („Penny Dreadful”), Jason Katmis („Parenthood”) oraz Matt Reeves („Let Me In”). 

Serial ma liczyć dziesięć odcinków. Główną bohaterką serialu jest Emma Green, astrounatka zmuszona opuścić męża i nastoletnią córkę, by przewodzić kosmicznej misji. „Away” jest w fazie produkcyjnej od kilku miesięcy, jednak na razie nie zostały podane informacje dotyczące obsady ani daty premiery.

matt revees, away, netlfix, kaos,
Matt Revees na planie „Let Me In”

„Kaos” to ukłon w stronę fanów greckiej mitologii. Ma być to 10-odcinkową produkcją utrzymaną w klimacie mrocznej komedii, opowiadającą historie znane z mitów o greckich bogach i herosach. Za projekt odpowiedzialna jest Charlie Covell, aktorka i scenarzystka ostatniego młodzieżowego hitu platformy – „The End of the F***ing World”. Tak jak w przypadku „Away”, nie zostały podane informacje o castingach lub planowanej premierze.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The End of the F***ing World

Dwójka nastoletnich outsiderów – samozwańczy psychopata James i zbuntowana Alyssa – postanawiają uciec z domu, by odnaleźć siebie.