Aktualności

Twórcy nadchodzącego serialu na podstawie komiksu „Chilling Adventures of Sabrina” chętnie pobudzają ciekawość widzów, co jakiś czas ujawniając wyniki castingów i dzieląc się materiałami zza kulis. Tym razem dowiadujemy się, kto zagra jedną z ciotek Sabriny.

Wciąż nienazwany serial od Netflixa będzie mroczną adaptacją komiksu „Chilling Adventures of Sabrina”. Opowiada on o nastolatce, która mieszka w miasteczeku Greendale wraz z dwoma ciotkami. Sabrina jest w połowie czarownicą i stara się połączyć dwie natury.

miranda otto, netlif, chilling adventures of sabrina, aunt zelda, ciotka zelda
Miranda Otto w „24: Legacy”
 

 Niedawno została obsadzona rola ciotki Hildy, którą zagra Lucy Davis („Better Things”). Jak podają media, w drugą z nich –  Zeldę, wcieli się Miranda Otto, znana z m.in. „24: Legacy”. Twórcy wypowiedzieli się na temat granej przez nią postaci:

Dumna i pobożna Zelda uważa, że punktem honoru jest służenie Mrocznemu Panu, jako członek Kościoła Nocy.Pełni funkcję dyscyplinatora rodziny, opiekuńczego wobec Sabriny, oraz jest Kainem dla Abla, którym jest Hilda.

W popularnym sticomie z lat 90-tych, „Sabrina The Teenage Witch”, Zeldę grała Beth Broderick („Lost”). Jak z zadaniem poradzi sobie Miranda Otto? Tego dopiero się dowiemy, ale jedno jest pewne – na pewno będzie nam mniej do śmiechu.

Premiera serialu planowana jest jeszcze w tym roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności