Aktualności

Stacja TBS poinformowała, jaki los czeka serial komediowy „Miracle Workers”.

Historia pewnego anioła niskiej rangi, który zostaje wrzucony w sam wir najważniejszych decyzji podejmowanych przez Boga, zdobył bardzo dobre oceny wśród widzów i krytyków. Początkowo zapowiadano, że serial będzie miał tylko jeden sezon i stworzy kompletną opowieść. Okazuje się jednak, że twórcy zmienili zdanie, niczym serialowy Bóg – w ostatniej chwili.

Miracle Workers, Daniel Racliffe, sezon 2, TBS
Kadr z serialu „Miracle Workers”

„Miracle Workers” dostało zamówienie na drugi sezon i według pierwszych informacji pojawi się w nim cała podstawowa obsada, którą tworzą: Daniel Radcliffe („Harry Potter”), Steve Buscemi („Boardwalk Empire ”), Geraldine Viswanathan („Janet King”) oraz Karan Soni („Wrecekd”). Pojawił się też krótki opis, wskazujący na to, że tym razem teatrem wydarzeń będzie średniowiecze, w którym główni bohaterowie doświadczą przyjaźni, rodziny oraz prób morderstwa. Akcja dziać się będzie w małej wiosce – jej mieszkańcy muszą zmierzyć się z czasami pełnymi nierówności i... fake newsów. Data premiery nie została podana.

Żródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Miracle Workers

Wizja życia pozagrobowego. Spotykamy biuro, na które składają się różne szczeble korporacyjnej machiny. Na stanowiskach zasiadają aniołowie, którzy analizują problemy, …


Recenzje