1
Aktualności

Po sukcesie pierwszego sezonu „Big Little Lies” od HBO spekulowano na temat kontynuacji historii. Po miesiącach czekania fani mogą znów spać spokojnie – produkcja dostała oficjalne zamówienie na kolejną serię.

Jane Chapman (Shailene Woodley) przyjeżdża wraz z synem do nadmorskiego miasteczka Mandaray. Na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku. Jednak w miejscu, w którym każdy zna każdego, tajemnice i intrygi są na porządku dziennym. Skonfliktowane matki, zdrady i w końcu – morderstwo…

Zamówienie kolejnego sezonu „Big Little Lies” dla wielu stanowiło kwestię czasu. Produkcja zdobyła aż osiem statuetek Emmy, w tym dla najlepszego miniserialu. Producenci potwierdzili, że w drugiej serii ponownie zobaczymy Nicole Kidman w roli Celeste oraz Reese Witherspoon jako Madeline. Shailene Woodley nie wypowiedziała się na temat powrotu do projektu, jednak HBO daje fanom nadzieję – większość obsady z pierwszej serii ma wystąpić w kontynuacji, a rozmowy na ten temat wciąż trwają. W drugim sezonie zobaczymy także kilku nowych bohaterów, np. nauczyciela Ottera Baya oraz rodziców Bonnie. 

Pytanie – co dalej? Wielu fanów zastanawia się, co wymyślą producenci, szczególnie po finałowym odcinku, który zamknął historię. Miniserial stanowił adaptację książki Moriarty Lane. Dla niektórych ciągnięcie fabuły wydaje się bezsensowne, inni zacierają ręce, czekając na nowy sezon. Jedno jest pewne – miasteczko Mandaray może nas jeszcze zaskoczyć. Na temat drugiego sezonu miniserialu, dla portalu tvline.com, wypowiedział się Casey Bloys, dyrektor działu programowego HBO:

 David Kelly napisał piękny scenariusz, a Reese i Nicole znów stały się siłą, z którą trzeba się liczyć, łącząc obsadę i rekrutując utalentowaną Andreę Arnold w roli reżysera. Cieszymy się na współpracę  z tą niesamowitą grupą artystów.

Zdjęcia do nowego sezonu ruszą na początku przyszłego roku. Data premiery drugiej serii na razie pozostaje nieznana. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Big Little Lies

Kiedy Jane Chapman razem z synem zjawia się w nadmorskim miasteczku Mandaray, wszystko wydaje się być w porządku. Nowe życie w nowym miejscu miało okazać się oczyszczające. …