Aktualności

Ostatnio pisaliśmy, że Reese Witherspoon niebawem zagra w serialu limitowanym „Little Fire Everywhere”. Jak donoszą media, nie będzie to jedyna gwiazda „Big Little Lies”, która spróbuje sił w kolejnym miniserialu. Nicole Kidman została zaangażowana w produkcję „The Undoing” od stacji HBO.

„The Undoing” będzie adaptacją powieści „You Shoud Have Known” autorstwa amerykańskiej autorki Jean Hanff Korelitz. Historia opowiada o Grace Sachs, której życie wydaje się być bajką. Ceniona terapeutka wkrótce wyda swoją pierwszą książkę, ma kochającego męża i inteligentnego syna, uczęszczającego do jednej z najlepszych szkół w Nowym Jorku. Niedługo przed premierą jej publikacji wszystko zaczyna się sypać. Brutalne morderstwo i zaginięcie męża to tylko początek kłopotów w życiu Grace. Kobieta nie posłuchała własnej rady – musi więc zmierzyć się z konsekwencjami i ułożyć swoje szczęście na nowo, dla siebie oraz syna. 

Główną rolę w serialu zagra Nicole Kidman, którą widzowie mogli oglądać w wielokrotnie nagrodzanej produkcji „Big Little Lies”. Aktorka połączy także siły z Perem Saarim („Big Little Lies”) jako producentka wykonawcza. Showrunnerem produkcji został David E. Kelly („Big Little Lies”, „Mr. Mercedes”). Prezes HBO, Casey Block, wypowiedział się na temat projektu:

Jesteśmy podekscytowani kontynuacją naszej kreatywnej relacji z Nicole i Davidem i nie możemy się doczekać, by tchnąć życie w ten serial.

nicole kidman, david e kelly, hbo, the undoing, miniseries, limited series
Nicole Kidman w „Big Little Lies”
 

Głos zabrała również Kidman:

David stworzył kolejny serial z fascynującą i skomplikowaną kobiecą postacią w centrum. Jestem podekscytowana i zaszczycona kontynuacją współpracy z HBO i Davidem E. Kellym.

Serial będzie prawdopodobnie liczyć 7 odcinków. Planowana data rozpoczęcia zdjęć do produkcji nie jest znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.