Aktualności

Po sukcesie „Marseille”, Netflix zdecydował się stworzyć kolejną francuską produkcję oryginalną. Za reżyserię serialu odpowiadać będzie Noémie Saglio, znana z pracy przy „Connasse, Princesse Des Coeurs” czy „Telle mère, telle fille”.

Tytuł produkcji jest na razie nieznany. Ośmioodcinkowy serial ma opowiadać o grupie młodych ludzi, chcących znaleźć idealnego partnera dla wiecznie samotnej Elsy. Przyjaciele pragną, by dziewczyna stała się bardziej pewna siebie. W tym celu wynajmują mężczyznę, by ten przywrócił jej wiarę w randki i miłość. Sprawy mogą się jednak skomplikować, tym bardziej że „ten jedyny” zajmuje się… męską prostytucją. 

Serial powstanie na podstawie pomysłu Chrisa Langa („Undenaible”, „Unforgotten”). Za produkcję odpowiadać będą Francois Florentiny, Anne Thomopoulous („Versailles”) oraz Chris Lange. Reżyserią zajmie się Noémie Saglio („Connasse, Princesse Des Coeurs”). W wywiadzie dla portalu variety.com francuska reżyserka zdradziła, co planuje zrealizować:

Cieszę się, że będę miała okazję przedstawić swoją wizję francuskiego humoru na tak innowacyjnej platformie. Netflix daje twórczą swobodę scenarzystom i reżyserom, mogącym wyrazić siebie od początku do końca – w tym show mamy wolną rękę w ukazaniu 30-letnich ludzi, tak realistycznych i słodkich, jak potrafią być zabawni.

Noémie Saglio, francuska reżyserka

 

Każdy z odcinków ma trwać około pół godziny. Zdjęcia mają rozpocząć się w przyszłym roku – zobaczymy ujęcia francuskiego metra, a także miejsc we Francji, które rzadko pojawiają się na ekranie. 

Premiera serialu planowana jest na 2018 rok

Źródło: variety.com / deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marseille

Sprawujący przez 25 lat władzę w Marsyli, jej burmistrz, staje w szranki w wyborach ze swoim dotychczasowym podopiecznym. Serial o zdradzie, zemście, wielkich interesach …