Aktualności

Podczas niedawnego występu w audycji radiowej Howarda Sterna Miley Cyrus potwierdziła swój gościnny występ w nowym sezonie „Black Mirror”.

„Black Mirror” to antologia zawierająca w sobie elementy science fiction. W mroczny i satyryczny sposób przedstawia tematy, które skupiają się na współczesnym społeczeństwie oraz na negatywnych skutkach rozwijającej się technologii. Każdy odcinek jest osobną historią. W serialu mogliśmy już oglądać wiele gościnnych występów takich osób jak: Bryce Dallas Howard, Jesse Plemons, Leticia Wright czy Jodie Foster.

black mirror, netflix, miley cyrus
Bryce Dallas Howarda, Jesse Plemons, Leticii Wright oraz Jodie Foster w gościnnych rolach w Black Mirror

Według doniesień portalu THR Miley nie potwierdziła dosłownie swojego występu jednak można to było wywnioskować z jej wypowiedzi. Mówiła bowiem o tym, że gdy jej dom niedawno spłonął podczas ogromnej fali pożarów, ona kręciła akurat sceny w Południowej Afryce. Miley bardzo uważała, by nie wypowiedzieć tytułu produkcji, ale według Sterna – prowadzącego audycję – potwierdziła to skinieniem głowy. Ponieważ nie była pewna, ile może powiedzieć w tej kwestii, powiedziała jedynie, że odgrywa tam bardzo dynamiczną rolę „pokazującą wiele różnych obliczy”.

miley cyrus, black mirror, netflix

Jak na razie nie wiadomo jednak, jaką rolę odegra Miley. Data premiery nowego sezonu również nie jest jeszcze znana. Miejmy nadzieję, że obie te informacje zostaną niebawem ujawnione!

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …