Aktualności

Serial o nadprzyrodzonym miasteczku stacji NBC „Midnight, Texas” powróci do nas z drugim sezonem. Niestety, nie wszystkie postacie zobaczymy ponownie.

W drugiej odsłonie „Midnight, Texas” możemy liczyć na powrót głównego bohatera, Manfreda (François Arnaud), Bobo (Dylan Bryce), czarownicy Fiji (Parisa Fitz-Henley), zabójczyni na zlecenie, Olivii (Arielle Kebbel) i upadłego anioła, Joego (Jason Lewis). Niestety nie zobaczymy już wielebnego Emilio Sheehana (Yul Vazquez)  oraz Creek Lovell (Sarah Ramos), miejscowej miłości Manfreda. Możliwe jednak, że któreś z nich pojawi się w serialu gościnnie.

Manfred i Creek
Manfred i Creek

Sezon pierwszy zakończył się zwycięstwem Manfreda nad demonem Colconnarem, który chciał zniszczyć zasłonę oddzielającą świat nadprzyrodzony od naszego. To jednak jeszcze nie koniec przygód głównych bohaterów; w drugim sezonie miasteczko będzie musiało zmierzyć się z kolejnym ciosem: deweloperzy postanowią zmienić azyl nadprzyrodzonych istot w turystyczną mekkę.

Showrunnerami i producentami wykonawczymi, podobnie jak w pierwszym sezonie, zostali Nicole Snyder i Eric Charmelo. Finał pierwszego sezonu przyciągnął przed ekrany niespełna 3 miliony widzów; stacja NBC długo zwlekała z decyzją na temat przedłużenia produkcji, przez co spekulowano o potencjalnej kasacji. Ostatecznie kolejna seria jednak dojdzie do skutku.

Data powrotu serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Midnight, Texas

Serial bazujący na powieści pod tym samym tytułem autorstwa Charlaine Harris. Medium Manfred Bernardo, uciekając przed przeszłością i za namową ducha swojej babci, …