1
Aktualności

Hulu podało daty premier swoich seriali z pierwszego kwartału następnego roku. Z kolejnym sezonem powrócą wówczas „The Handmaid’s Tale” i „The Path”. Zadebiutują również dwa nowe seriale – „The Looming Tower” oraz „Hard Sun”.

„The Handmaid’s Tale” to historia antyutopijnej przyszłości. Na obecnym terenie Stanów Zjednoczonych powstaje państwo Gilead, w którym panuje teokratyczna dyktatura. Płodne kobiety w tym świecie należą do rzadkości i są wykorzystywane do bycia Podręcznymi – surogatkami dla rodzin uprzywilejowanej grupy. Nieposłuszeństwo jest srogo karane, a wszystko dzieje się ku chwale Pana. Produkcja powstała na podstawie powieści Margaret Atwood o tym samym tytule, w roli głównej występuje Elisabeth Moss. 1. sezon serialu został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, osiągając ocenę 8,66/10 w serwisie Rotten Tomatoes i wygrywając 8 nagród Emmy. 13-odcinkowy 2. sezon będzie miał premierę w kwietniu 2018 roku.

„The Path” opowiada o rodzinie, która udziela się w sekcie. W głównej roli znany m.in. z „Breaking Bad” Aaron Paul. 3. sezon rozpocznie się 17 stycznia, a do stałej obsady dołączy Freida Pinto.

Oprócz powrotów serialowych dostaniemy dwie nowości. Serial „The Looming Tower”, którego premierę zapowiedziano na 28 lutego, to 10-odcinkowa limitowana seria o trudnej współpracy między agencjami CIA i FBI. Historia została oparta na książce Lawrence’a Wrighta „The Looming Tower: Al-Qaeda and the Road to 9/11”. W rolach głównych wystąpią Jeff Daniels i Tahar Rahim. Druga z nowości – „Hard Sun”, to kryminał od twórcy „Luthera”, Neila Crossa. Zadebiutuje 7 marca i opowie o parze policjantów z odmiennymi poglądami, którzy bronią prawa i porządku w świecie zmierzającym do pewnej zagłady. Na serial składać się będzie 6 odcinków, a w obsadzie ujrzymy Jima Sturgessa i Agyness Deyn.

Źródło: Hulu

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Krzysztof Stadler
    Krzysztof Stadler
    @Krzysiek

    Już się nie mogę doczekać The Handmaid's Tale, serial niby nie w moim guście a oglądnąłem cały w jeden dzień, bo tak wciągnął bo jest świetny.

Powiązane

Seriale

The Handmaid's Tale

Antyutopijna przyszłość, gdzie płodne kobiety stają się surogatkami bogatych rodzin, a ich wszelkie nieposłuszeństwo zostaje surowo karane.


The Path

Rodzina Laneów dołącza do bardzo specyficznego kultu religijnego.