Aktualności

Grono aktorek i aktorów zatrudnionych do nowego serialu produkowanego przez Netflix powiększyło się o dwa dobrze znane nazwiska.

„Messiah” będzie dramatem politycznym, rozgrywającym się na Bliskim Wschodzie, gdzie pojawia się tajemniczy człowiek, twierdzący że jest synem bożym. Brzmi znajomo, prawda? Rzekomy mesjasz zbiera wokół siebie coraz liczniejsze grono wyznawców, tworząc zagrożenie dla wiodących religii na całym świecie. Z czasem jego wpływy stają się tak znaczące, że może realnie oddziaływać na geopolitykę i świadomość religijną miliardów ludzi. Pytania o istotę naszej wiary będą jednym z fundamentów tego serialu.

Beau Bridges, Netflix, Messiah, sezon 1
Beau Bridges jako Hank Landry w serialu „Stargate SG-1”
 

Do obsady dołączył Beau Bridges („Homeland”), który zagra wpływowego i bardzo popularnego ewangelizatora, prowadzącego program w telewizji. W Stanach Zjednoczonych tego typu działalność przynosi co roku ogromne zyski dla kościoła. Kolejnym aktorem zatrudnionym w „Messiah” jest Philip Baker Hall („Second Chance”), który wcieli się w rolę byłego agenta CIA, mającego poważne problemy natury egzystencjalnej. W serialu pojawi się również: Michelle Monaghan („The Path”), Melinda Page Hamilton („Damnation”) oraz Mehdi Dehbi („Tyrant”) w roli tytułowego Mesjasza. Produkcją zajmują się: Michael Petroni („Miracles”), który jest także twórcą projektu, Mark Burnett („Survivor”), Roma Downey („The Baxters”), James McTeigue („Matrix”) oraz Andrew Deane („Fear Itself”). Serial nie ma wyznaczonej daty premiery.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności