Aktualności

Parę miesięcy temu pojawiła się informacja, że w drugim sezonie „Big Little Lies” pojawi się Meryl Streep. Okazuje się, że możemy już zobaczyć pierwsze zdjęcie z planu z udziałem aktorki.

Nicole Kidman (odtwórczyni roli Celeste) opublikowała na instagramie zdjęcie z Meryl Streep, która wciela się w Mary Louise Wright – teściową Celeste. Zdjęcie zostało podpisane w następujący sposób: Pierwszy dzień na planie z Meryl oraz z „moimi” kochanymi chłopcami.

big little lies, 2 sezon, meryl streep, nicole kidman
Od lewej: Meryl Streep, bliźniaki Crovetti oraz Nicole Kidman

Historia skupia się na trzech matkach, których dzieci uczęszczają do tej samej klasy. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że poszczególne rodziny prowadzą idealne, kolorowe życie, jednak każda z nich ma swoje tajemnice, w dodatku w miasteczku dochodzi do straszliwej zbrodni. Produkcja porusza m.in. takie problemy jak gwałt, samotne rodzicielstwo czy przemoc domowa. „Big Little Lies” cieszyło się sporym zainteresowaniem oraz otrzymało wysokie noty od widzów. Zdobyło rownież bardzo dużo nagród, w tym Złoty Glob w kategorii najlepszy serial limitowany.

Drugi sezon „Big Little Lies” będzie zawierał siedem odcinków; premiera została przewidziana na początek 2019 roku. Pierwszy sezon można obejrzeć na platformie HBO GO.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Big Little Lies

Kiedy Jane Chapman razem z synem zjawia się w nadmorskim miasteczku Mandaray, wszystko wydaje się być w porządku. Nowe życie w nowym miejscu miało okazać się oczyszczające. …


Aktualności