Aktualności

Do premiery jeszcze daleko, ale netflixowa wersja przygód Sabriny Spellman już budzi wiele emocji. Na temat produkcji wypowiedziała się odtwórczyni tytułowej bohaterki w popularnym sitcomie „Sabrina The Teenage Witch” – Melissa Joan Hart.

Serial Netflixa nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Wiadomo, że adaptacja „The Chilling Adventures of Sabrina” będzie mroczna, pojawią się motywy okultyzmu, a postacie zmierzą się z przerażającymi siłami zła. Główną bohaterką jest nastoletnia Sabrina Spellman, która jest w połowie wiedźmą. Dziewczyna mieszka z dwoma ciotkami, starając się pogodzić obie części swojego życia.

W nowym serialu Sabrinę powoła do życia Kiernan Shipka, znana m.in. z „Mad Men” czy „Flowers in the Attic”. Melissa Joan Hart, która w latach 90. grała główną rolę w sitocmie „Sabrina The Teenage Witch”, dostawała wiele pytań dotyczących tego, co sądzi na temat produkcji. 

Ludzie ciągle o nią [Sabrinę – przyp.red.] pytali, już przy „Riverdale”, więc myślę, że to ma sens. Uważam, że robią to [producenci – przyp.red.] w inteligentny sposób – zmieńcie to, nie róbcie tego samego. (...) Sądzę, że takie działania będą najmądrzejszym sposobem na reboot serialu.

Aktorka odniosła się również do spekulacji na temat jej wystąpienia w nowej wersji przygód Sabriny:

Nigdy nie mów nigdy, ale to zależałoby od tego, jaką postać stworzą. Po prostu nie wiem, czy bym tam pasowała, ale definitywnie zerknęłabym na materiał, który by mi przesłali.

netlifx, chilling adventures of Sabrina, reboot, melissa joan hart
Melissa Joan Hart w serialu „Melissa&Joey”

Data premiery nowej wersji Sabriny nie jest znana.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sabrina The Teenage Witch

Wychowywana przez ciotki Sabrina w dniu swoich szesnastych urodzin dowiaduje się, że jest czarownicą.


Aktualności