Aktualności

Mimo że Meghan Markle już jakiś czas temu zrezygnowała z aktorstwa, to twórcy „Suits” pokażą, co się dzieje z jej postacią.

Meghan Markle musiała zrezygnować z aktorstwa, odkąd stała się członkinią rodziny królewskiej. Z tego względu niemożliwe jest, aby pojawiła się w finale „Suits”. Jednakże producenci poradzili sobie z tą sytuacją. W finałowym sezonie pojawią się postacie, które zniknęły jakiś czas temu. Do miasta powróci serialowy mąź Meghan Markle – Patrick J. Adams, który wcielał się w rolę Mike’a. To właśnie on opowie innym, co się aktualnie dzieję z jego żoną. 

Dla Mike’a to tylko podróż do Nowego Jorku. Pojawią się rozmowy telefoniczne z Rachel oraz mówienie do niej „do widzenia” oraz „kocham cię”. Myślę, że jest to oczywiste, że ona gdzieś tam nadal jest i jest częścią serialu. To dobry sposób, aby zobaczyć swoich przyjaciół po raz ostatni.

suits, meghan markle, 9 sezon
Meghan Markle w „Suits”

„Suits” skupia się na środowisku adwokatów, którzy cieszą się uznaniem i szacunkiem ze strony przedstawicieli klas niższych. Przynależność do tej elitarnej grupy jest marzeniem Mike'a, chłopaka posiadającego fotograficzną pamięć. Aspirujący prawnik wykorzystuje swoje zdolności w niecnych celach, takich jak sprzedaż testów, przez co zostaje wydalony z college'u. Gdy jego przyszłość wydaje się zrujnowana, na jego drodze pojawia się Harvey. Jeden z najlepszych adwokatów Nowego Jorku postanawia wykorzystać talent Mike'a w swojej kancelarii.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Suits

Środowisko adwokatów od zawsze cieszy się uznaniem i szacunkiem ze strony przedstawicieli klas niższych. Przynależność do tej elitarnej grupy jest marzeniem Mike'a, …


Aktualności