Aktualności

W finałowym odcinku drugiego sezonu „Wynonny Earp” fani zobaczyli sylwetkę nieznanej kobiety. Wiemy, że to mama tytułowej bohaterki, jednak szczegóły samej postaci nie są jeszcze znane. Producenci właśnie ujawnili, że tę rolę powierzono Megan Follows.

Produkcja SyFy, czyli „Wynonna Earp”, to adaptacja serii komiksów o tym samym tytule autorstwa Beau Smitha. Fabuła serialu skupia się na tytułowej bohaterce, która jest prawnuczką legendarnego Wyatta Earpa. Głównym celem Wynonny i jej towarzyszy jest polowanie na nadnaturalne istoty i demony z piekła rodem. Premiera trzeciego sezonu serialu odbędzie się już w tym roku, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana.

W finałowym odcinku drugiego sezonu ujawniono, że uważana za zmarłą matka Wynonny jednak żyje –w dodatku córka miała z nią kontakt. W roli Michelle Earp zobaczymy Megan Follows. To jedna z najpopularniejszych kanadyjskich aktorek, znana na całym świecie dzięki występowi w „Anne of Green Gables”  („Ani z Zielonego Wzgórza”), słynnej ekranizacji powieści Lucy Maud Montgomery.

Wynonna Earp, Michelle Earp, Megan Follows, Melanie Scrofano
Wynonna Earp i jej matka Michelle Earp 

O angażu Megan Follows wypowiedziała się showrunnerka i twórczyni „Wynonny Earp”, Emily Andras: 

Jest jedną z najbardziej lubianych i wszechstronnych kanadyjskich aktorek, jesteśmy więcej niż podekscytowani faktem, że obsadziliśmy ją w takiej roli. Jej zaciekły, nieustraszony charakter idealnie będzie pasował do reszty naszej fenomenalnej obsady.

Źrodło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Wynonna Earp

Wynonna Earp to kobieta, która dzielnie walczy z demonami i innymi nadprzyrodzonymi istotami. To właśnie ona jest wnuczką legendarnego Wyatta Earpa – jako jedyna …