Aktualności

Fani Franka Castle nie musieli długo czekać na informacje o kolejnym sezonie serialu Netflixa. Platforma streamingowa niecały miesiąc po premierze serialu potwierdziła kontynuację „The Punisher”.

„The Punisher” opowiada historię Franka Castle, byłego żołnierza Marines, którego rodzina zostaje brutalnie zamordowana. Od tego momentu pogrążony w rozpaczy bohater dokonuje krwawej zemsty. Gdy mężczyzna dowiaduje się o zmowie sięgającej znacznie dalej niż nowojorski światek przestępczy, postanawia odkryć prawdę na temat niesprawiedliwości i wymierzyć karę tym, którzy na nią zasłużyli.

Zaledwie kilkanaście minut temu na oficjalnym profilu serialu na Twitterze pojawiło się video informujące o zamówieniu drugiej serii przez platformę Netflix. 

 

Pierwszy sezon produkcji zadebiutował na Netflixie 17 listopada tego roku. Serial spotkał się z mieszanymi opiniami wśród krytyków telewizyjnych. Wielu stwierdziło, że produkcja charakteryzuje się zbyt wolnym tempem fabularnym, a akcję podzieloną na 13 odcinków równie dobrze można było skrócić do 7. Niewątpliwym atutem serii okazał się angaż Jona Bernthala w roli tytułowego Punishera – aktor idealnie wcielił się w dość skomplikowaną postać Franka Castle. Na dwóch największych serwisach z ocenami „The Punisher” zdobył następujące noty: 61% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes oraz 54 na 100 punktów na Metacritic. 

W obsadzie serialu znaleźli się Jon Bernthal („Daredevil”, „The Walking Dead”), Ben Barnes („Westworld”), Amber Rose Revah („Emerald City”), Deborah Ann Woll („Daredevil”, „True Blood”), Rosario Dawson („Daredevil”, „Luke Cage”), Michael Nathanson („The Knick”), Jaime Ray Newman („Bates Motel”). Showrunnerem serialu jest Steve Lightfoot („Hannibal”).

Data premiery 2. sezonu nie została podana. 

Źródło: Twitter

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Recenzje