Aktualności

Mercedes „Misty” Knight to fikcyjna postać znana z komiksów od Marvel Comics. Jej występ w drugim sezonie „Luke'a Cage'a” był oczywisty. W internecie pojawił się krótki zwiastun sceny z udziałem Misty oraz Colleen Wing, znaną z serialu „Iron Fist”.

Już 22 czerwca zobaczymy Luke’a mierzącego się z nowym antagonistą. W udostępnionym przez Netflix filmiku możemy zobaczyć fragment bójki w barze. Po utracie ręki podczas dramatycznego finału „The Defenders”, Misty czuje się bezsilna i samotna. Na szczęście trafia pod „skrzydła” Colleen, która ma być inspiracją do odzyskania mocy. 

Główny bohater, Luke Cage, w trakcie nieudanego eksperymentu zyskuje nadzwyczajną siłę i niezniszczalną skórę. Staje się zbiegiem, który próbuje odbudować swoje życie w Harlemie, jednak musi się zmierzyć z przeszłością i stanąć do walki o swoje miasto. 

Serial produkowany jest przez ABC Studios i Marvel Television, dystrybucją zajmuje się serwis Netflix. Twórcą i showrunnerem serialu jest Cheo Hodari Coker.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Luke Cage

Fabuła serialu oparta jest na serii komiksów o tym samym tytule. Główny bohater Luke Cage posiada niesamowitą siłę oraz niezniszczalną skórę. Zdolności te są efektem …