Aktualności

Czy w 3. sezonie „Marvel’s Daredevil” zobaczymy w końcu Bullseye'a? Jest to prawdopodobne.

Showrunner serialu – Erik Oleson potwierdził, że w nadchodzącym sezonie na naszego bohatera czeka nowe zagrożenie. Prawdopodobnie chodzi o Bullseye’a. Jest to brutalny zabójca, który rozkoszuje się bólem drugiej osoby. 

Cóż, jest inna postać w tym serialu, która jest fizycznym zagrożeniem dla Matta, który pod wieloma względami jest w stanie zachować równowagę. Ktoś kto mu dorównuje zadał cios, a także użył przemocy psychicznej. Jest prawdziwą ludzką istotą i postacią. Abyśmy mogli zobaczyć tę postać jako osobę z własnymi pragnieniami, potrzebami, należy najpierw zrozumieć czym one są.

Mimo że nie potwierdzono do końca czy chodzi o postać Bullseye’a, to opis jest dokładną wizją związku pomiędzy Daredevilem a tymże złoczyńcą. Zwłaszcza, że przedstawia się go jako osobę, która potrzebuje udowodnić, że jest lepszym człowiekiem od innych. Opisuje się go jako zabójcę do wynajęcia. Fani już od jakiegoś czas spekulują czy w nowym sezonie zobaczymy tego przeciwnika, co zostało kilkakrotnie zasygnalizowane choćby przez zdjęcie z treningu aktora Wilsona Bethela („Hart of Dixie”), który prawdopodobnie wcieli się w Bullseye’a.

daredevil, marvel, bullseye, marvel's daredevil, netflix
Bullseye

Historia skupia się na niewidomym prawniku – Mattcie Murdocku, który postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki walki umożliwiają mu zamianę eleganckiego garnituru w kostium diabła i przyjęcie pseudonimu Daredevil.

Premiera trzeciego sezonu już 19 października na platformie Netflix.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …


Aktualności