Aktualności

Podczas niedawnego spotkania TCA (Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych) producent wykonawczy serialu „Marvel's Runaways”, Josh Schwartz, zdradził kilka szczegółów na temat przyszłości tej produkcji.

Pomimo tego, że premiera drugiego sezonu nadal nie jest znana, już teraz możemy dowiedzieć się kilku istotnych szczegółów dotyczących fabuły. Główna w tym zasługa niedawnego TCA. Według Schwartza drugi sezon rozpocznie się niemal dokładnie w tym samym miejscu, gdzie skończył się pierwszy. Cała opowieść zmieni nieco kierunek i od teraz ma skupiać się bardziej na głównych bohaterach oraz napięciu jakie towarzyszy ich przygodom. Sytuacja w jakiej się znaleźli zmusi ich do szybszego dorośnięcia i naprawiania tego, co zniszczyli dorośli. Według producenta jest to bardzo zła sytuacja i chciałby, aby zostało to wyraźnie podkreślone w serialu. Fabuła skupia się na nastolatkach, ale wciąż będzie przypominał o ich rodzicach, którzy doskonale wiedzą, że mają wyjątkowo mało czasu, aby odszukać swoje dzieci.

Marvel's Runaways, Hulu, sezon 2
Kadr z serialu „Marvel’s Runaways”
 

W serialu zobaczymy również nowe postacie, które już wcześniej fani mogli zobaczyć w komiksowym pierwowzorze. Schwartz nie chciał jednak zdradzić jakie to dokładnie będą osoby i w jaki sposób wpłynie to na fabułę oraz głównych bohaterów.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Runaways

Bohaterami serialu jest szóstka nastolatków, których drogi rozeszły się po śmierci dawnej koleżanki. Po odkryciu prawdy o swoich rodzicach przyjaciele muszą jednak …