Aktualności

Prezes studia Marvela, produkującego nadchodzące seriale o superbohaterach, w końcu zabrał głos na temat przyszłości wielu z nich.

Sprzedaż Marvela była wielkim zaskoczeniem dla całej branży rozrywkowej i przyniosła bardzo poważne konsekwencje dla fanów. Disney wraz ze stworzeniem własnej platformy postanowił, że wszystkie seriale znikną z platform streamingowych konkurencji, takich jak Netflix, i słowa dotrzymał. Podobny los spotkał filmy kinowe, ale one razem z nowymi serialami powrócą na platformie Disney+ już tej jesieni. Widzowie zastanawiają się, w jaki sposób zapowiedziane seriale przynależeć będą do wspólnego uniwersum, co wyjaśnił Kevin Feige, prezes studia Marvela.

Disney, Disney+, Marvel, Falcon, Winter Soldier
Falcon (po lewej) i Winter Soldier (po prawej) – bohaterowie zapowiedzianego przez Disney+ serialu
 

Według Feige'a seriale, które pojawią się na platformie Disney+ będą bardzo mocno osadzone w uniwersum znanym głównie z filmów. Studio już wcześniej kładło duży nacisk na wzajemne przenikanie się wszystkich seriali, a także i zahaczanie o fabułę produkcji z wielkiego ekranu. Prezes obiecał, ze schemat ten zostanie utrzymany, ale w zupełnie nowej formie. Wszystkie produkcje będą się łączyć w o wiele większy sposób, niepodobny do niczego, co wcześniej miało miejsce w tego typu projektach.

Źródło: indiewire.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności