Aktualności

Martin Freeman powraca do FX. Aktor znany z roli Lestera Nygaarda w serialu „Fargo” oraz doktora Johna Watsona z „Sherlocka” będzie pełnił rolę producenta wykonawczego oraz wcieli się w postać zatroskanego ojca w nowej komedii „Breeders”.

„Breeders” to produkcja, która ukazuje w pełni rodzicielski paradoks – jak to jest możliwe, że w tym samym momencie kochasz swoje dziecko najmocniej na świecie, a jednocześnie, gdy jesteś zdenerwowany, chcesz je wysłać na koniec świata. W komediowej odsłonie „Breeders” Freeman wcieli się w postać zatroskanego ojca, jednak nie jest on już pewien, kim się stał. 

Martin Freeman, Freeman, FX, Sherlock, Fargo, Breeders
Martin Freeman na planie serialu „Sherlock”

O odczuciach przed współpracą z aktorem wypowiada się Nick Grad, szef produkcji oryginalnych w FX Networks:

Cieszyliśmy się z pracy z Martinem przy pierwszej odsłonie „Fargo” i jesteśmy zachwyceni, że jest producentem wykonawczym razem z Simonem Blackwellem i Chrisem Addisonem.

Sam Martin Freeman zabrał głos w tej sprawie:

Jestem zachwycony, że mogę stworzyć ten serial z zespołem, który może mnie rozbawić, gdy będziemy się przyglądać mało znanym faktom i wyzwaniom związanym z byciem rodzicem. Uwielbiam ten projekt i cieszę się, że mogę pracować ze stacjami FX i Sky.

„Breeders” jest koprodukcją między amerykańską siecią kablową FX a brytyjskim nadawcą Sky. 10-odcinkowy serial będzie miał swoją premierę prawdopodobnie w 2020 roku. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.