Aktualności

Stacja NBC ogłosiła, że znalazła dwójkę aktorów do głównych ról w serialu o tajemniczym zniknięciu jednego z samolotów.

Fabuła serialu „Manifest” dotyczy historii zaginionego w tajemniczych okolicznościach samolotu. Nic nie zapowiadało tej tragedii, maszyna w pewnym momencie zniknęła z radarów i po niedługim czasie została uznana za zaginioną nad oceanem. Po kilku latach, tak samo nagle, samolot pojawia się z powrotem w powietrzu. Dla osób znajdujących się na jego pokładzie nie minęła nawet chwila, jednak świat postarzał się o niemały kawał czasu. Uznani za zaginionych, którzy w cudowny sposób powrócili, muszą zmierzyć się z zagadką, która stała się ich udziałem, oraz stawić czoła bliskim, którzy już dawno uznali ich za zmarłych.

Melissa Roxbury, josh Dallas, arrow, once upon a time, NBC, manifest,
Melissa Roxburgh i Josh Dallas
 

W głównej roli żeńskiej zobaczymy Melissę Roxburgh („Arrow”), która zagra Michaelę Stone, kobietę zmagającą się z ogromnym poczuciem winy oraz wątpliwościami dotyczącymi życia osobistego. Po latach, które upłynęły od zaginięcia, problemy z przeszłości wciąż będą obecne w jej życiu. Josh Dallas, znany ze swojej roli w „Once Upon a Time”, zagra Bena Stone'a, perfekcyjnego ojca, zajmującego się zawodowo analizą potencjału inteligencji. Ben będzie musiał sprostać trudnej dla niego sytuacji, której pierwszy raz od dawna nie może kontrolować, w czym na pewno nie pomoże mu tajemniczy głos pojawiający się w jego głowie.

Producentem oraz scenarzystą został Jeff Rake („The Mysteries of Laura”, „The Tomorrow People”) wraz ze znanym ze swoich upodobań do tajemniczych zjawisk Robertem Zemeckisem („Tales from the Crypt”).

 

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.