Aktualności

Na kolejny, czwarty już sezon „DC's Legends of Tomorrow” musimy czekać aż do października. Wciąż pozostaje również kwestia, którzy członkowie obsady na pewno pojawią się w nowych odcinkach. Jedna z aktorek potwierdziła właśnie swój występ w dalszej części produkcji.

Zmiany w obsadzie „DC’s Legends of Tomorrow” zdarzają się znacznie częściej niż w innych serialach The CW o superbohaterach. Na szczęście Maisie Richardson-Sellers (Vixen) nie zniknie z naszych ekranów: aktorka potwierdziła na Twitterze, że zobaczymy ją w czwartym sezonie. Wątpliwości o jej dalszym angażu były spowodowane tym, że grana przez nią postać powinna opuścić team na koniec trzeciej serii, kiedy zgłosiła się, aby ponownie wkroczyć w czasoprzestrzeń, mimo że może to prowadzić do jej śmieci w przyszłości.

Maisie Richardson-Seller, Legends of Tomorrow, DC, serial, The CW, sezon 4, Vixen, Amaya

Aktorka nie tylko potwierdziła obecność Vixen w kolejnych odcinkach, ale także że sezon czwarty będzie „dziwniejszy i wspanialszy niż kiedykolwiek”. 

Po finale trzeciego sezonu producent wykonawczy, Marc Guggenheim, również zapewnił, że Richardson-Sellers weźmie udział w kolejnym sezonie ,mówiąc:

Tak, Maisie definitywnie powróci. Czuliśmy, że jesteśmy winni postaci to, aby dokończyć jej historię oraz zamknąć tę pętlę czasu, w jaką ją wpakowaliśmy. Od kiedy zawróciliśmy ją z jej życiowej ścieżki w 1942 roku, dążyliśmy do tego, aby ją na tę ścieżkę przywrócić. Nie mogę doczekać się, aby zobaczyć, w jaką stronę pójdzie historia Amayi w kolejnym sezonie. Szczegóły ujawnimy na tegorocznym Comic Conie. 

Podobnego szczęścia nie miał Keiynan Lonsdale, występujący jako Kid Flash: w czwartym sezonie nie będzie on już postacią regularną, może jedynie pojawić się gościnnie. 

„Legends of Tomorrow” powróci 22 października. 

Źródło: cbr.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.