Aktualności

Drugi sezon „The Gifted” trwa już w USA, a wraz z nim niekończące się spekulacje czy połączy się on jeszcze bardziej z kultowymi filmami z serii „X-Men”.

Niektórzy z obsady serialu mieli coś do powiedzenia na temat tego czy Magneto może się kiedyś pojawić w produkcji, szczególnie biorąc pod uwagę jego powiązania z córką Polaris (Emma Dumont). Jak powiedział Blair Redford, aktor grający Johna Proudstara:

Nie jest łatwym zadaniem wprowadzić jakąkolwiek tak ważną postać do serialu. Musi ona przejść długą drogę, aby dostać pozwolenie na pojawienie się w produkcji. Jeśli są szanse, że będą wykorzystywać tak popularne filmy w ciągu następnych pięciu lat to chcą, aby wszystko było niezmienne, tak aby postacie się nie podwajały. Myślę, że to bardzo ważne. To jedna z wad linii czasowej serialu. Istniejemy w tym samym uniwersum co filmy, ale nie wiem jaki będzie bezpośredni związek z nimi w serialu. Serial podoba mi się taki jaki jest, lecz wprowadzenie X-Menów byłoby bardzo interesujące.

W komiksach Polaris miała bliską relację z Alexem Summersem znanym jako Havok (w filmowym uniwersum odgrywanym przez Lucasa Tilla). Emma Dumont tak wypowiedziała się na temat ich relacji w drugim sezonie:

Nie, po prostu nie możemy zobaczyć ich razem. Alex i Lorna byli straszną parą i byli okropni dla siebie! 

Polaris, Gifted
Serialowa Polaris

Jeśli chodzi o połączenie się z filmami o X-Menach Emma bardzo chciałaby zobaczyć ich w serialu:

Gdyby nie wszelkie komplikacje produkcyjne, kontrakty i takie tam, to chętnie zobaczyłabym Magneto w nowym sezonie! Uwielbiamy X-Menów i chcemy ich w naszej produkcji! Ale mówiąc szczerze, nie sądzę, aby ich historia wpasowała się w naszą. 

 Na koniec Redford dodał, że jeśli chodzi o „The Gifted”, bardzo fajne jest to, że są oryginalni i nie ulegają wpływom wcześniej wyznaczonym przez ramy uniwersum. 

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Gifted

Spokojne życie rodziny Struckerów niszczy odkrycie, że ich dzieci są obdarzonynymi niesamowitymi zdolnościami mutantami, których szukają władze. Uciekają do podziemnego …


Aktualności