Aktualności

Po fenomenalnym „Drive” duński producent, reżyser i scenarzysta Nicolas Winding Refn wraca do nas z kolejną propozycją, czyli kryminałem „Too Old To Die Young”, tworzonym dla stacji Amazon. Właśnie ujawniono członków obsady.

10-odcinkowa seria ma opowiadać o kryminalistach mieszkających w Los Angeles. Główny bohater, policjant Martin (Miles Teller), spotka na ulicach na pozór spokojnego miasta nie tylko zabójców, ale również handlarzy narkotyków, członków karteli, gangsterów i zwykłych szaleńców. Duński producent zapewnia, że serial zbliżony będzie klimatem do trylogii „Pusher”, którą stworzył wcześniej w swojej ojczyźnie.

Refn na swoim Instagramie umieścił zdjęcie przedstawiające główną obsadę serialu. Do ogłoszonego kilka miesięcy temu Milesa Tellera („Whiplash”), który wcieli się w główną rolę dołączą: Billy Baldwin („Silver”), Augusto Aguilera („Chasing Life”), Nell Tiger Free („Game of Thrones”), Cristina Rodlo („The Condemned”), Jena Malone („The Hunger Games: Catching Fire”), John Hawkes („Everest”), Callie Hernandez („La La Land”) i Babs Olusanmokuna („Shelter”).

Źródło: Instagram 

 

Nicolas Winding Refn jest nie tylko producentem serialu, ale również reżyserem i współautorem scenariusza; stworzył go wspólnie z Edem Brubakerem, który pracował m.in. przy produkcji „Westword” oraz tworzył komiksy dla Marvela.

Data premiery „Too Old To Die Young” nie jest jeszcze dokładnie znana. Prace na planie zdjęciowym rozpoczęły się kilka dni temu.

Źródło: spoiler.tv, deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.