Aktualności

W sieci pojawił się pierwszy teaser promujący drugi sezon serialu „Luke Cage”. Podano również datę premiery na Netflixie.

Wydarzenia z pierwszego sezonu pozwoliły głównemu bohaterowi na oczyszczenie swojego imienia. Cage stał się celebrytą wśród mieszkańców swojego ukochanego Harlemu, ciesząc się nieskazitelną reputacją. Życie na świeczniku nie do końca mu pasuje, bo wystawia ludzi z dzielnicy na dodatkowe ryzyko. Luke musi skupić się na tym, kim tak naprawdę chce być i kogo może ocalić. Pojawienie się nowego złoczyńcy sprawi, że zrozumie, jak mało dzieli bohatera od przestępcy.


 

Teaser rzeczywiście może wzbudzić u odbiorcy przekonanie, że Cage postanowił skorzystać ze swojej popularności w celu walki ze złem. W krótkim materiale daje do zrozumienia, że jeśli ktoś ma odwagę stawić mu czoła, powinien przyjść do Harlemu i na własnej skórze przekonać się, jak bardzo zły był ten pomysł. Nie wróży to niczego dobrego – jak zdążyliśmy się już nauczyć z produkcji Marvela, takie zachowanie prędzej czy później zostanie ukarane.

Serial powróci z drugim sezonem już 22 czerwca na platformę streamingową Netflixa.

Żródło: informacja prasowa

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Luke Cage

Fabuła serialu oparta jest na serii komiksów o tym samym tytule. Główny bohater Luke Cage posiada niesamowitą siłę oraz niezniszczalną skórę. Zdolności te są efektem …