Aktualności

Niedawno dowiedzieliśmy się, że piąty sezon „Lucifera” będzie ostatnim, jednak nie każdemu jest to na rękę. Jedna z głównych aktorek namawia fanów do walki o to, by serial trwał dłużej.

„Lucifer” to historia skupiająca się wokół postaci samego diabła – Lucifer Morningstar porzucił piekło i przeprowadził się do Los Angeles. Wykorzystując swoje nadnaturalne zdolności, zaczyna pomagać policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych.

Minął zaledwie tydzień od informacji o zbliżającym się zakończeniu „Lucifera” na piątym sezonie, a już okazuje się, że nie tylko część fanów liczy na większą liczbę odcinków. Lauren German, wcielająca się w detektyw Chloe Decker, napisała tweeta, w którym namawia fanów do wyrażania chęci otrzymania kolejnych sezonów. Czyżby jednak była szansa, że głosy widzów w social mediach mogą jeszcze odmienić decyzję podjętą przez platformę Netflix i twórców?

lucifer, netflix, sezon 5, finał
Tweet aktorki

Źródło: Twitter

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …


Aktualności