Aktualności

Nie mogło być inaczej – wznowiony przez Netflixa serial został przedłużony o kolejny sezon. Diabeł tkwi jednak w szczegółach, gdyż będzie to już finałowa seria.

„Lucifer” to historia skupiająca się wokół postaci samego diabła – Lucifer Morningstar porzucił piekło i przeprowadził się do Los Angeles. Wykorzystując swoje nadnaturalne zdolności, zaczyna pomagać policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych.

Po skasowaniu przez stację FOX serial został przejęty przez platformę Netflix, gdzie 8 maja zadebiutował bardzo dobrze oceniany czwarty sezon produkcji. Właśnie ogłoszono, że powstanie także piąta seria, będąca jednocześnie finałową.

netflix, lucifer, sezon 5, finał
Kadr z serialu

Jak wypowiedzieli się showrunnerzy produkcji, Joe Henderson i Ildy Modrovich:

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni Netflixowi za uratowanie serialu w zeszłym sezonie i pozwolenie nam na dokończenie historii Lucyfera na własnych warunkach. Szczególnie jednak pragniemy podziękować fanom za ich niebywałą pasję i wsparcie. Najlepsze jeszcze przed wami!

Nie jest jeszcze znana liczba odcinków ani data premiery piątego sezonu.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …


Recenzje