Aktualności

Walka o skasowany serial trwała ponad miesiąc, jednak wreszcie fani mogą odetchnąć z ulgą – platforma streamingowa Netflix oficjalnie przejmuje produkcję i stworzy kolejny sezon.

„Lucifer” to historia skupiająca się wokół postaci samego diabła – Lucifer Morningstar porzucił piekło i przeprowadził się do Los Angeles. Wykorzystując swoje nadnaturalne zdolności, zaczyna pomagać policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych.

Od momentu skasowania serialu w serwisach społecznościowych pojawiały się wiadomości fanów, mające na celu przekonanie innych stacji do wznowienia produkcji. Cliffhanger kończący trzeci sezon tylko wzmógł próby wywalczenia kontynuacji. Niedawno słychać było o trwających rozmowach z Amazonem, jednak ostatecznie to Netflix zdecydował się wznowić serial. Nie jest jeszcze znana data premiery 10-odcinkowego czwartego sezonu.

Tom Ellis, wcielający się w tytułowego bohatera produkcji, podziękował fanom na Twitterze:

Lucifer, sezon 4, tom ellis

Źródło: hollywoodreporter.com / Twitter

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …


Aktualności


Recenzje