Aktualności

Prawdziwa gratka dla fanów serialu „Lucifer”. Australijska telewizja oraz stacja FOX potwierdziły oficjalnie doniesienia o wyemitowaniu dwóch dodatkowych odcinków. Miały być one częścią czwartego sezonu produkcji, ale z powodu braku przedłużenia zostaną dodane do trzeciej serii.

Na ten moment nie są znane dalsze losy serialu „Lucifer”. Stacja FOX ponad tydzień temu ogłosiła, że kasuje produkcję po trzecim sezonie. Była to decyzja oparta na wynikach oglądalności, które okazały się niezadowalające. Oburzeni fani rozpoczęli kampanię w mediach społecznościowych z hasztagiem „#SaveLucifer”. Serial nadal ma status „anulowany”, za to 28 maja na kanale FOX odbędzie się premiera dwóch niewyemitowanych epizodów.

W pierwszym dodatkowym odcinku zatytuowanym „Boo Normal” bohaterowie prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa dziecięcego psychiatry. Dużą rolę odegra Ella, która kryje pewną tajemnicę związaną… z duchem. W drugim odcinku, „Once Upon a Time”, mama Lucyfera stworzyła alternatywny wymiar, w którym bohater nigdy nie poznał Chloe. W tym odcinku usłyszymy głos Neila Gaimana (twórcy komiksu, na podstawie którego powstał serial), wcielającego się w Boga, będącego narratorem opowieści.

Lucifer, Lucyfer, Tom Ellis, sezon 4, sezon 3, FOX, kasacja, dodatkowe odcinki, anulowany
Kadr z serialu

Lucyfer Morningstar (Tom Ellis) to władca piekieł, którego nudzi dotychczasowe życie. Postanawia więc porzucić swoją „funkcję” i przenieść się do Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem luksusowego klubu nocnego. Gdy dochodzi do zabójstwa wschodzącej gwiazdy muzyki pop, postanawia użyć nadprzyrodzonych mocy, aby pomóc schwytać mordercę. Wkrótce rozpoczyna pracę w policji i stara się karać ludzi za zbrodnie.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …