Aktualności

Czyżby Netflix nie był jeszcze gotowy na rozstanie z „Luciferem”? W sieci pojawiły się informacje, że prowadzone są rozmowy z Warner Bros w sprawie przedłużenia produkcji. Tymczasem wcześniej utrzymywano, że piąty sezon serialu, który już za kilka miesięcy pojawi się na platformie streamingowej Netflix, będzie ostatnim.

Początkowo serial produkowała stacja Fox, która po trzech sezonach, w maju 2018 roku, postanowiła go anulować. Po protestach ze strony fanów „Lucifera” zapragnął kontynuować Netflix. 10 maja 2019 roku wyemitowano czwarty sezon produkcji liczący 10 odcinków. Spotkał się z przychylną opinią widzów. Kilka tygodni później platforma ogłosiła, że serial skończy się na piątej serii, która obecnie jest w produkcji. Składać się ona będzie z dwóch ośmioodcinkowych części.

 

Tom Ellis Lucifer
Tom Ellis, tytułowy Lucifer

Informacje o rozmowach Netflixa ze studiem produkującym na temat ewentualnego szóstego sezonu „Lucifera” to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Nie wiadomo jednak jeszcze, jak się zakończą i czy rzeczywiście produkcja będzie mieć swoją kontynuację. 

 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …