Aktualności

Mimo kasacji „Lucifera” zdruzgotani fani będą mieli okazję obejrzeć dwa odcinki, które pierwotnie miały się pojawić w czwartym sezonie. Co w nich zobaczymy?

W dodatkowym odcinku Lucyfer (Tom Ellis) i jego zespół badają morderstwo pewnego psychiatry dziecięcego. W tym czasie Ella (Aimee Garcia) myśli o swojej wielkiej tajemnicy z dzieciństwa, którą do tej pory ukrywała. W drugiej części bonusu odwiedzimy alternatywny wymiar, gdzie Lucyfer nigdy nie poznał Chloe (Lauren German).

W krótkim sneak peeku możemy przyjrzeć się rozmowie Lucyfera z Danem. „Detective Douche” wyraźnie grozi diabłowi, aby pozostał na uboczu.

 Produkcja opowiadała o znudzonym władcy piekieł – Lucyferze, który postanowił przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie dało mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich mocy, pomagał policji odnajdować morderców i wymierzać sprawiedliwość.

Niedawno stacja FOX zdecydowała się skasować serial po trzecim sezonie, co spotkało się z gwałtowną reakcją fanów. W mediach społecznościowych ruszyła kampania promocyjna z hasłem „#SaveLucifer”, jednak jak na razie nic nie wskazuje na to, by inna stacja lub platforma miały przejąć produkcję serialu.

Pierwsze dwa sezony „Lucifera” są dostępne na platformie Netflix. Bonusowe odcinki zostaną wyemitowane już 28 maja na amerykańskim kanale FOX.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …


Recenzje


Aktualności