Aktualności

Na temat czwartego sezonu „Lucifera” przez pewien czas toczyły się gorące dyskusje. Kiedy okazało się, że Netflix wyprodukuje kolejną serię, fani mogli odetchnąć z ulgą. Media doniosły o nowej postaci, która ma zadatki na głównego antagonistę sezonu.

„Lucifer” przedstawia historię władcy piekieł (Tom Ellis), który postanawia porzucić swoją rolę i zakłada klub nocny w Los Angeles. Pewnego dnia angażuje się on w rozwiązanie kryminalnej zagadki – od tego momentu regularnie pomaga policjantce Chloe Decker (Lauren German), przy okazji zmagając się z prywatnymi problemami boskiej natury.

Serial od pierwszego sezonu zyskał spore grono widzów – dlatego tuż po ogłoszeniu przez Foxa decyzji o kasacji produkcji fani momentalnie podjęli działania w celu ratowania serialu. Tym sposobem prawa zostały wykupione przez platformę Netflix, obecnie pracującą nad czwartym sezonem. Do obsady dołączyła Inbar Lavi, którą widzowie mogą znać m.in z serialu „Imposters”.

lucyfer, inbar lavi, tom ellis, 4 sezon, 4 series, netflix, tv series, lucifer, eva
Inbar Lavi w „Imposters”

Jak donoszą zagraniczne media, Inbar Lavi wcieli się w postać… Eve. Dobrze myślicie – to ta Ewa, pierwsza kobieta na ziemi. Bohaterka opisywana jest jako osoba znudzona i zaniepokojona długim małżeństwem z Adamem i tęskni za czasami, kiedy jej życie było niebezpieczne, ekscytujące oraz… niegrzeczne. Kobieta często myśli o swojej trudnej, ale i gorącej pierwszej miłości, mężczyźnie, który kusił ją wiele lat temu. Dokładnie – o władcy piekieł, Lucyferze.

Jaki wpływ na relację Lucyfera i Chloe będzie miała Eve? Tego dopiero się dowiemy. Data premiery czwartego sezonu nie jest znana.

Źródło: tvinsider.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …


Aktualności