Aktualności

Kiedy już wszyscy trochę zapomnieliśmy o tym, że Disney+ pracuje nad serialowym spin-offem filmu „Love, Simon”, dostaliśmy nie tylko przybliżoną datę premiery, ale i informację, że produkcja przenosi się na Hulu. Nieoficjalnie trwają również prace nad drugim sezonem.

„Love, Victor” skupi się na nowo przybyłym do liceum Creekwood uczniu, tytułowym Victorze (Michael Cimino, „Annabelle Comes Home”). Chłopak zmierzy się z trudnościami w odkrywaniu tego, kim tak naprawdę jest, problemami w domu, przystosowaniem się do nowego miasta oraz własną orientacją seksualną. Narratorem w serialu będzie sam Nick Robinson, odgrywający głównego bohatera w „Love, Simon”, a całość ma być utrzymana w komediowym tonie, choć nie zabraknie również dramatów. 

Jak podaje jedno ze źródeł, produkcja przeniosła się z Disney+ na Hulu (które również należy do Disneya), co oznacza że serial będzie dostępny na drugiej z platform. Co jest powodem takiej decyzji? Prawdopodobnie fakt, że na Disney+ programy są dostosowane pod rodziny z dziećmi, a „Love, Victor” ma podejmować nieco poważniejsze tematy, takie jak pierwsze doświadczenia seksualne, problemy w małżeństwie rodziców czy spożywanie alkoholu. 

Love, Victor, Disney+, Hulu
Michael Cimino 

Pierwszy sezon składać się będzie z 10 półgodzinnych odcinków i zadebiutuje już w czerwcu, czyli w czasie trwania Pride Month. Nieoficjalnie już rozpoczęły się prace nad scenariuszem do drugiego sezonu. 

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Ana Ortiz („Ugly Betty”), James Martinez („One Day at a Time”), Lukas Gage („Euphoria”), Mason Gooding („Booksmart”), Isabella Ferreira („Orange is the New Black”) oraz Rachel Hilson („This is Us”), a showrunnerami są Elizabeth Berger i Isaac Aptaker, którzy wspólnie napisali scenariusz do „Love Simon”. Reżyserami są natomiast Jay Karas („Brooklyn Nine-Nine”) i Amy York Rubin („Looking”). 

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności