Aktualności

W obsadzie nadchodzącego serialu platformy Disney+ pojawi się Nick Robinson, czyli filmowy Simon. Tym razem jednak nie będzie on głównym bohaterem produkcji.

Nick Robinson, wcielający się w rolę Simona Spiera w filmie „Love, Simon” z 2018 roku, powróci w serialu, dziejącym się w tym samym uniwersum. Tym razem jednak zostanie on narratorem produkcji, w której główną rolę obejmie Michael Cimino („Annabelle Comes Home”). Historia skupiać się będzie wokół odgrywanego przez Cimino Victora, nowego studenta szkoły średniej w Creekwood, który zmierzy się z trudami odkrywania prawdy o sobie, problemami w domu, próbą przystowania się do nowego miejsca zamieszkania, jak i swojej orientacji seksualnej. Zwróci się on do Simona o pomoc w poradzeniu sobie z trudami liceum.

love simon, disney+, serial, michael cimino, Nick Robinson, film
Michael Cimino

W obsadzie serialu znaleźli się także: Ana Ortiz („Ugly Betty”), James Martinez („One Day at a Time”), Isabella Ferreira („Orange is the New Black”), Bebe Wood („The Real O’Neals”), Johnny Sequoyah („Believe”) oraz Mateo Fernandez. Showrunnerami serialu zostali: Elizabeth Berger i Isaac Aptaker, którzy odpowiadają za scenariusz filmu „Love, Simon”.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.