Aktualności

Oj, będzie się działo w świecie animacji! Okazuje się, że David Fincher, reżyser znany z pracy nad „Fight Clubem”, przygotowuje animację dla dorosłych!

Najnowsza antologia Davida Finchera („Gone Girl”, „Fight Club”) oraz Tima Millera („Deadpool”) będzie zbiorem animowanych opowieści, z elementami science fiction, fantasy, horroru oraz komedii. Serial będzie animowany w unikalnym stylu. Będzie to zdecydowanie produkcja dla dorosłych. Na temat najnowszego projektu wypowiedział się sam Miller:

„Love, Death & Robots” to mój wymarzony projekt. Łączy w sobie miłość do animacji i niesamowitych historii.  Seanse o północy, komiksy, książki i czasopisma o fantastycznej fikcji inspirowały mnie od dziesięcioleci, ale zostały zdegradowane do skrajnej kultury maniaków i frajerów, których byłem częścią.  Jestem tak bardzo podekscytowany, że twórczy krajobraz w końcu zmienił się na tyle, by animacja dla dorosłych stała się częścią szerszej kulturowej konwersacji.

love death and robots, netflix, david fincher, tim miller, fight club, gone girl, deadpool
Kadr z animacji

Pierwszy sezon będzie miał 18 odcinków. Ich czas liczy od 5 do 15 minut. Za każdy odcinek odpowie inna grupa filmowców, dzięki czemu zobaczymy różne style – od 2D do fotoreliastycznego 3D. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.