Aktualności

Netflix zaprezentował pierwszy trailer oraz zdjęcia promocyjne do rebootowanego serialu „Lost in Space”.

Serial, który był emitowany w latach 60' w USA zyskał status wręcz kultowego. Przygody rodziny Robinsonów, zagubionej w kosmosie podczas śmiałej próby kolonizacji innej planety były jednym z pierwszych seriali sci-fi z prawdziwego zdarzenia. Podczas emisji widzowie mogli zobaczyć heroiczną walkę Robinsonów z niesprzyjającymi warunkami na obcej planecie, ale także codzienne zmagania z konfliktami pomiędzy członkami rodziny.

Reboot szykowany przez Netflix skupi się na świecie odległym o 30 lat. Rodzina Robinsonów wyruszy w kosmos w celu kolonizacji nowej planety. Niestety zostana zepchnięci z kursu i rozbiją się w nieznanym miejscu. Towarzyszyć im będzie tajemniczy duet w postaci Dr. Smith oraz robotnika Dona Westa.

 

Krótki materiał zaprezentowany przez Netflix jest bardzo tajemniczy, w zasadzie nie można z niego wywnioskować nic poza wyglądem skafandrów rodziny Robinsonów oraz tłem fabularnym zmuszającym głównych bohaterów do odbycia niebezpiecznej podróży. Widać, że twórcy postanowili unowocześnić serial, próbując dodać do niego problemy współczesnego świata. Smaczku dodają jednak ostatnie sekundy, kiedy w tle słychać elektroniczne nawoływanie robota, dobrze znanego z pierwowzoru: Danger Will Robinson! Danger! Prace nad serialem trwają już od dłuższego czasu, podczas którego fani praktycznie zapomnieli o produkcji. Dlatego też pojawienie się trailera, bez większej zapowiedzi, wzbudziło wielki entuzjazm.

Lost in Space, trailer, Netflix, zdjęcia
Kadr z serialu „Losti in Space”
 
Lost in Space, trailer, Netflix, zdjęcia
Kadr z serialu „Lost in Space”
 
Lost in Space, trailer, Netflix, zdjęcia
Kadr z serialu „Losti in Space”
 

W serialu w rolach głównych zobaczymy: Minę Sundwall („#Horror”), Maxa Jenkinsa („Sense8”), Molly Parker („Wormwood”), Parker Posey („Search Party”), Taylor Russel („Falling Skies”), Tobiego Stephensa („Black Sails”) oraz Ignacio Serricchio („Bones”). Produkcją zajęli się: Katherine Collins („Blindspot”), Kari Drake („Limitless”) oraz Zack Estrin („The Whispers”).

Premiera pierwszego sezonu nastąpi 13 kwietnia 2018 roku.

 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.