Aktualności

Netflix oficjalnie złożył zamówienie na kolejny sezon przygód rodziny Robinsonów w „Lost in Space”.

Premiera pierwszego sezonu miała miejsce miesiąc temu, niestety Netflix nie udostępnił żadnych informacji na temat oglądalności. Nietrudno jednak domyślić się, że były całkiem zadowalające, skoro dzisiaj podano informację o przedłużeniu. „Lost in Space” otrzymał bardzo mieszane recenzje; sami fani byli mocno podzieleni. Główne zarzuty skierowane były do zbyt familijnego spojrzenia na klasyczną już przygodę pochodzącą z lat 60.

Lost In Space, Netflix, sezon 2
Kadr z serialu „Lost in Space”
 

Wszyscy byli zgodni co do tego, że serial jest znakomicie dopracowany od technicznej strony i fani mogą tylko zacierać ręce z radości na myśl o tym, co pokażą twórcy w kolejnym sezonie. Finałowy odcinek pierwszej serii pozostawił widzów z cliffhangerem, który jest co prawda furtką dla prawdziwej fabuły, dobrze znanej z oryginału, ale nieszablonowe podejście autorów do tej opowieści może po raz kolejny okazać się wyjątkowo przydatne.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lost in Space

Rodzina Robinsonów zostaje wybrana do przeniesienia się w kosmos i rozpoczęcia kolonizacji w odległej galaktyce. Podczas podróży nieszczęśliwie zbaczają z kursu …


Recenzje