Aktualności

Brian J. Smith, aktor znany między innymi z „Sense8”, pojawi się u boku Waltona Gogginsa w nowej produkcji New Regency, Lionsgate Television i CBS Televison Studios, „Los Angeles Confidental”.

Brian J. Smith to urodzony w Dallas 36-letni amerykański aktor. Jak do tej pory mogliśmy go zobaczyć w takich serialach jak „Quantico”, „Gossip Girl”, „Law and Order” czy „Person of Interest”. Jego najpopularniejszą rolą będzie jednak postać Willa Gorskiego w „Sense8” od Netflixa – produkcja została skasowana po zaledwie dwóch sezonach mimo dużego sprzeciwu fanów.

Brian J. Smith, Los Angeles Confidential, angaż, rola, CBS
Brian J. Smith

Wzorowany na powieści Jamesa Ellroya z 1990 roku, „Los Angeles Confidental” opowiadać będzie o losach trójki pracujących razem detektywów, usiłujących schwytać seryjnego mordercę. Nie jest to jednak pierwsza adaptacja książki. W 1997 roku światło dzienne ujrzał nominowany dziewięciokrotnie do Oscara film pod tym samym tytułem, wyreżyserowany przez Curtisa Hansona. Wystąpili w nim Guy Pearce, Kevin Spacey, Russell Crowe i Kim Basinger. Czy sukces serialu będzie tak duży, jak jednego z najlepszych filmów kryminalnych lat 90. XX wieku?

Variety donosi, że Brian J. Smith wcieli się w Eda Exleya, którego w filmie grał sam Guy Pearce. Ed jest niezwykle oziębłym detektywem, ciągle myślącym o swoim ojcu i zmarłym bracie. Aktor zagra u boku Waltona Gogginsa („The Hateful Eight”), który otrzymał rolę detektywa Jacka Vincennesa. Producentami wykonawczymi serialu zostali Jordan Harper i Arnon Milchan.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sense8

Ósemka ludzi obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami pomimo dzielących ich kilometrów nawiązuje przyjaźń. Mogą telepatycznie porozumiewać się z pozostałymi członkami …


Quantico

Rekruci FBI przybywają na trening do bazy FBI Quantico. Jedna z przybyłych osób podejrzewana jest jednak o planowanie ogromnego ataku terrorystycznego.