1
Aktualności

Podczas trwania San Diego Comic-Con mamy okazję zobaczyć wiele zwiastunów nadchodzących sezonów naszych ulubionych seriali. To właśnie jeden z nich – zapowiedź drugiego sezonu „Lore” od Amazona.

Serial jest dziełem twórcy „The Walking Dead” oraz „The X-Files”. Produkcja powstała na podstawie popularnego podcastu ze strasznymi opowieściami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Ich autorem jest Aaron Mahnke. Serial ma formę antologii i przybliży postaci i wydarzenia, które przyprawiają o ciarki na plecach.

Przygladając się najnowszej odsłonie, można wysnuć wniosek, że kolejne historie umieszczone w tym uniwersum będą jeszcze straszniejsze niż w pierwszym sezonie.

Użytkownicy portalu Metacritic nie oszczędzili tej produkcji. Ocenili ją zaledwie na ocenę 4,3/10, co jest raczej kiepską oceną. Czy jest aż tak źle? Cóż, każdy musi się przekonać indywidualnie.

Pierwszy sezon jest dostępny na platformie Amazon Prime Video. Premiera drugiego sezonu już 19 października.

Źródło: Amazon Prime Video

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lore

Antologia twórcy The Walking Dead oraz The X-Files. Serial powstał na podstawie popularnego podcastu ze strasznymi opowieściami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem …