Aktualności

Viggo Mortensen wcielający się w filmowego Aragorna udzielił w wywiadzie kilku rad aktorkom i aktorom, którzy zagrają w serialu z uniwersum „Lord of the Rings” od Amazona.

Kilka miesięcy temu cały świat doznał szoku po tym gdy Amazon ogłosił, że zamierza nakręcić serialową opowieść osadzoną w świecie tolkienowskiego „Lord of the Rings”. Na chwilę obecną wszystkie informacje dotyczące projektu trzymane są w tajemnicy, w sieci można natknąć się jedynie na niepotwierdzone plotki. Pewny jest fakt, że za scenariusz odpowiedzialni będą J.D. Payne oraz Patrick McKay, którzy pracowali wcześniej nad „Star Trek: Beyond”.

Lord of the Rings, Aragorn, Amazon
Viggo Mortensen jako Aragorn
 

Viggo Mortensen, czyli filmowy Aragorn, zapytany czy chciałby przekazać parę słów przyszłej obsadzie serialu, stwierdził, że zdecydowanie radziłby im przeczytać książki napisane przez Tolkiena, ale także sięgnąć po trochę sag skandynawskich, żeby lepiej zrozumieć, skąd autor czerpał swoje inspiracje. Nie jest to dziwna rada, biorąc pod uwagę fakt, że Tolkien w istocie bardzo mocno wzorował się na na sagach. Mortensen podkreślił, że były nieocenioną pomocą podczas jego przygotowań do roli, a efekt mówi sam za siebie.

Data premiery serialu nie jest znana, ale jako że serial znajduje się na bardzo wczesnym etapie produkcji, najprawdopodobniej nie nastąpi to przed 2021 rokiem. Budżet, jaki Amazon wyłożył na serial, jest ogromny – blisko 500 milionów dolarów.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności