Aktualności

Środki bezpieczeństwa podjęte ze względu na obawy przed wyciekami informacji o pracach na serialem z uniwersum „Lord of the Rings” przypominają więzienne zabezpieczenia.

Amazon od dłuższego czasu próbuje zdeklasować pozostałe platformy streamingowe i nawet się z tym nie kryje. Wciąż trwają poszukiwania tego jedynego serialu, który dałby im pierwsze miejsce na świecie. Wiele osób uważa, że to właśnie produkcja osadzona w realiach „Lord of the Rings” może być tym wielkim krokiem do przodu, dlatego Amazon zdecydował się na niecodzienne metody chroniące cały proces produkcyjny.

Lord of the Rings, Amazon, sezon 1, Jennifer Salke
Jennifer Salke
 

Szefowa Amazona, Jennifer Salke, podczas niedawno udzielonego wywiadu wyjawiła kilka zaskakujących kroków podjętych przy pracy nad serialem. Według niej wszyscy scenarzyści podczas pracy przebywają w zamkniętym pomieszczeniu, a wszystkie okna są na stałe zasłonięte. Budynku, w którym pracują, strzegą ochroniarze, każda osoba chcąca dostać się do środka musi zeskanować swoje odciski palców. Cały zespół ciężko pracuje nad pierwszym sezonem.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności