Aktualności

Wokół „Looking for Alaska” zawsze było głośno. Podekscytowanie nie opadło nawet po ogłoszeniu powstania serialu. Kto zagra Alaskę? Kto zagra Milesa? Możemy już zaspokoić waszą ciekawość.

„Looking for Alaska” jest swego rodzaju powieścią o dorastaniu. Skupia się na Milesie Halterze – outsiderze, który zaczyna kolejny rok w szkole z internatem. Poznaje tam swoich nowych przyjaciół w tym Takumiego, Larę oraz tytułową Alaskę Young. Historia jest porównywana do „The Catcher in the Rye”. Okazuje się, że w Milesa wcieli się Charlie Plummer („Lean on Pete”). Z kolei w roli Alaski zobaczymy Kristine Froseth („Sierra Burgess is a Loser”). 

szukając alaski, looking for alaska, alaska young, john green, hulu, miles halter, kristine froseth, charlie plummer
Odtwórcy głównych ról „Looking for Alaska”

Alaska jest opisywana jako piękna, nieobliczalna i nieprzewidywalna dziewczyna, która może złamać każdemu chłopakowi serce. Wyróżnia się swoją zadziornością oraz inteligencją. Jednak trzeba przy niej uważać, żeby nie odpalić przysłowiowej bomby. Odegra ona ważną rolę w życiu bohaterów serialu. Z kolei Miles jest chudym nastolatkiem, który jest bardzo dojrzały jak na swój wiek. Jego hobby to zapamiętywanie ostatnich słów wszystkich wielkich ludzi, którzy przeszli do historii. Tylko w tej szkole nie stał się wyrzutkiem społeczeństwa. Z czasem zakochuje się on w pannie Young.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.