Aktualności

Udostępnione zdjęcie z kwietniowego wydarzenia prezentuje pierwsze spojrzenie na Lokiego w jego solowym serialu.

„Loki” będzie miniserialem, skupiającym się na tytułowym asgardzkim bogu. Wcieli się w niego ponowie Tom Hiddleston, znany z odgrywania tej postaci na dużym ekranie, a sama fabuła pokaże wpływ Lokiego na wiele historycznych wydarzeń w dziejach ludzkości.

11 kwietnia Disney zaprezentował inwestorom wszelkie nadchodzące projekty, skupiając się na platformie Disney+. Tam też widzowie będą mogli oglądać przygody postaci znanych z MCU (Kinowego Uniwersum Marvela), takich jak Loki w solowym serialu, Wanda z Visionem (w serialu „WandaVision”), Bucky i Falcon (w produkcji nazwanej „The Falcon and the Winter Soldier”). Całość dopełni animowany serialu „What If?”, prezentujący alternatywne historie do tych znanych widzom. Podczas kwietniowego wydarzenia Kevin Feige, prezes firmy Marvel Studios, zaprezentował także pierwsze zdjęcie z serialu „Loki”, które teraz zostało oficjalnie wypuszczone przez Disneya. Widzimy na nim potwierdzenie zapowiadanej obecności Lokiego na Ziemi choćby w połowie lat 70. – wskazuje na to sceneria wraz z napisem „Jaws” (film „Szczęki”), który miał swoją premierę w 1975 roku.

loki, disney+, marvel, mcu
Kevin Feige prezentujący zdjęcie z serialu „Loki”

Nie jest jeszcze znana data premiery serialu na platformie Disney+, która rozpocznie swoją działalność już w listopadzie.

Źródło: comicbook.com / thewaltdisneycompany.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności


Serial o Lokim oficjalnie potwierdzony?

Prezes oraz dyrektor generalny Walt Disney Company, Bob Iger, potwierdził, że serial powstanie oraz że zobaczymy w nim filmowego Lokiego granego przez Toma Hiddlestona.  …