Aktualności

Disney+ zdradził kilka informacji o fabule oraz podał nazwisko przyszłego showrunnera produkcji.

Serial o przygodach Lokiego, dobrze znanego boga z Asgardu, przedstawionego w kilku filmach od Marvela, wzbudza sporo emocji. W momencie, w którym MCU (Marvel Cinematic Universe) powoli kończy fazę trzecią i po filmie „Avengers: Endgame” rozpocznie fazę czwartą, Disney podjął ciekawą decyzję strategiczną. Według oficjalnych informacji postanowiono skupić się na mniej wykorzystanych bohaterach filmów, poprzez nakręcenie krótkich seriali o ich przygodach. Na pierwszy ogień poszedł Loki.

Disney+, Loki, Tom Hiddleston
Tom Hiddleston jako Loki
 

Disney przedstawił fanom przyszłego showrunnera serialu, którym został Michael Waldron, scenarzysta animacji „Rick and Morty”. Waldron będzie również odpowiedzialny za napisanie pilotażowego odcinka. Nie znamy dokładnej liczby odcinków, ale wszystkie oficjalne komunikaty stwierdzają, że będzie to miniserial. Fabuła ma pokazać w jaki sposób Loki, dzięki podstępom i oszustwom, wpływał na wiele historycznych wydarzeń w dziejach ludzkości. Disney nie potwierdził jeszcze, czy w serialu zagra Tom Hiddleston, portretujący tę postać w filmach Marvela, ale wszystko na to wskazuje.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Rick and Morty

Rick Sanchez, uzależniony od alkoholu naukowiec, wciąga w swoje szalone przygody Morty'ego, bardzo niepewnego siebie wnuka. Razem podróżują po innych galaktykach, …