Aktualności

Druga seria „Krypton” będzie pełna niespodzianek. Głównym złoczyńcą sezonu został Lobo. Uwaga na spoilery.

Podczas San Diego Comice-Con stacja SyFy zdradziła, że głównym wrogiem w 2. serii serialu zostanie Lobo. Nie wiemy jeszcze, kto wcieli się w tę postać. 

Lobo i Superman
Lobo i Superman

„Krypton” opowiada historię dziadka Supermana, Seg-Ela. Młody mężczyzna musi zdecydować: ocalić planetę czy pozwolić ją zniszczyć, nie zmieniając przyszłości swojego superwnuka. 

Lobo pochodzi z pokojowej planety Czarnii. Urodził się jako diabeł pośrodku utopii. Jego imię oznacza „tego, kto pożre twoje wnętrzności i będzie się nimi delektował”. Jako nastolatek wymordował całą swoją cywilizację, pozostając ostatnim ze swej rasy. Włóczy się teraz jako najemnik po całym wszechświecie na motocyklu i zarabia na tym, co kocha najbardziej: morderstwie i chaosie. 

Cameron Cuffe
Cameron Cuffe jako Seg-El

Lobo pojawi się na małym ekranie  zanim zobaczymy go w kinie. Od kilku lat planuje się film o kosmicznym mordercy, jakiś czas temu coś w tej sprawie się ruszyło i prawdopodobnie wyreżyseruje go Michael Bay. Z filmem wiązano wcześniej takich aktorów jak Will Smith, Dwayne Johnson, Guy Richie czy Brad Peyton. 

W 2. sezonie Doomsday został uwolniony, a serial pokaże nam inne, obce planety. Poznamy także genezę powstania Brainiaca – wroga Supermana, bowiem mamy zrozumieć, jak wielkie zagrożenie stanowi ta postać. 

Data premiery drugiej serii nie została jeszcze ogłoszona. Serial można oglądać w Polsce na HBO Polska. 

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Krypton

Serial opowiada historię planety Krypton, na której urodził się Kal-El, znany powszechnie jako Superman. Fabuła obrazuje życie rodziny El przed jego pojawieniem …