Aktualności

Kolejny negatywny bohater doczeka się swojego serialu i to szybciej, niż się wszyscy spodziewali.

Od dłuższego czasu spekulowano o Lobo jako o kolejnym bohaterze, który ma poprowadzić seriale DC do sukcesu. Decyzja o jego pojawieniu się w produkcji opowiadającej o dziadku Supermana „Krypton”, zaskoczyła wielu, głównie przez brak powiązań pomiędzy tymi postaciami w komiksach. Lobo wciąż czeka na swój debiut w serialu „Krypton”, ale już teraz możemy być pewni, że zobaczymy go w jego własnej produkcji.

Lobo, DC, Krypton, zamówienie, sezon 1
Lobo w wersji z serialu „Krypton”
 

Lobo to typowy antybohater, który nie przejmuje się innymi, ma w nosie odpowiedzialność i w zasadzie robi to, co chce. Przemierza wszechświat w poszukiwaniu guza i trzeba przyznać, że jest w tym bardzo dobry. Postać ta powstała, aby wyśmiać wielkich i potężnych antagonistów, tak bardzo popularnych w latach 90. Lobo bardzo szybko zyskał rozgłos, ale w ostatnich latach zrobiło się o nim ciszej. Teraz DC ma zamiar przywrócić do życia tego ukochanego przez fanów renegata najpierw w serialu „Krypton”, a niedługo potem w nienazwanym jeszcze serialu o jego przygodach, którego produkcją zajmuje się stacja Syfy. W rolę Lobo, zarówno w „Kryptonie”, jak i solowej produkcji, wcieli się Emmett J. Scanlan („The Fall”). Data premiery nie została podana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Krypton

Serial opowiada historię planety Krypton, na której urodził się Kal-El, znany powszechnie jako Superman. Fabuła obrazuje życie rodziny El przed jego pojawieniem …