Aktualności

To jeszcze nie koniec przygód Lizzie McGuire! Jedna z najpopularniejszych postaci z seriali dla młodzieży powróci w sequelu produkowanym dla platformy Disney+.

„Lizzie McGuire” to emitowany w latach 2004-2007 serial Disney Channel skupiający się na tytułowej Lizzie. Dziewczyna w każdym z odcinków mierzyła się z typowymi dla swojego wieku problemami, takimi jak pierwsze miłości, uciążliwe rodzeństwo czy też szkolni wrogowie. 

W sequelu, którego powstanie ogłoszono na D23 Expo, ponownie spotkamy się z Lizzie z tą różnicą, że nie będzie ona już nastolatką, a trzydziestoletnią kobietą mieszkającą w Nowym Jorku. W produkcji nie zabraknie charakterystycznej animacji przedstawiającej młodą McGuire komentującą rzeczywistość dorosłej już wersji samej siebie. 

Lizzie McGuire, Disney+
Logo sequela serialu „Lizzie McGuire”

W roli głównej powróci Hillary Duff („Younger”), a za powstanie sequela odpowiadać będzie Terri Minsky – twórczyni oryginału. Pozostałe szczegóły dotyczące serialu postają jeszcze nieznane. 

Sequel „Lizzie McGuire” to kolejne już odnowienie starszej marki – na platformie Disney+ pojawi się również serial inspirowany serią filmów dla młodzieży „High School Musical”. 

Źródło: deadline.com, DiscussingFilm

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane