Aktualności

Seriale limitowane stają się coraz bardziej popularne. Media poinformowały, że w nowy projekt od stacji ABC, czyli adaptację powieści „Little Fires Everywhere”, zostały zaangażowane Reese Witherspoon oraz Kerry Washington.

„Little Fires Everywhere” to książka Celeste Ng, cenionej amerykańskiej pisarki. Akcja rozgrywa się w Shaker Heights w Ohio w latach 90. Historia przedstawia losy dwóch rodzin i ich dorastających dzieci.

Jak donoszą media, powieść Ng znalazła się w klubie książki Witherspoon, która od dłuższego czasu była zainteresowana produkcją serialu na jej podstawie. Aktorka znana m.in. z „Big Little Lies” połączyła zatem siły z Kerry Washington, gwiazdą głośnego „Scandal”. Kobiety nie tylko zagrają w miniserialu, ale także dołączą do grona producentów wykonawczych. Showrunnerem została Liz Tigelaar („Casual”), zaś jednym z producentów będzie autorka książki. 

Reese Witherspoon podzieliła się informacją o projekcie na swoim instagramie:

reese witherspoon, kerry washington, little fires everywhere, limited series, celeste ng, abc
 

 Jestem bardzo podekscytowana, by powiedzieć wam, że @kerrywashington i ja razem przeniesiemy „Little Fires Everywhere” na ekran! Kocham tę piękną książkę o macierzyństwie i nie mogę się doczekać, by wreszcie współpracować z jedną z moich ulubionych aktorek.

Planowana data rozpoczęcia produkcji nie jest znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.